Вентиляція тваринницьких приміщень, промислових цехів, майстерень, автомийок, теплиць або складських комплексів забезпечує комфортні та безпечні умови роботи для персоналу. Дотримання певних норм обов’язково для підприємств і організацій будь-якої форми власності. Установка устаткування не вимагає особливих зусиль і значних матеріальних витрат. Ефективність систем залежить від якості і правильного розміщення приладів.

Купити промислові вентилятори для монтажу витяжки на заводах, фабриках, цехах можна в компанії Deltafan. Офіційний представник відомої марки пропонує придбати оригінальні моделі за низькими цінами з доставкою в будь-який регіон України.

Особливості вибору пристроїв

У каталозі представлені різні модифікації вентиляційних приладів. Пристрої розроблені для виконання певних завдань. Сталеві конструкції надійно захищені від корозії, механічних пошкоджень і випадкового контакту з обертовими деталями. Потужні електродвигуни забезпечують ефективну роботу систем в умовах високої вологості і температурних перепадів. Вибору представлені:

  • осьові вентилятори для автомийок, теплиць, складів;
  • шахтні й канально-реверсивні установки;
  • сушильні й опалювальні агрегати;
  • системи вентиляції для ферм і тваринницьких комплексів;
  • стінові і канальні прилади різної потужності.

Устаткування супроводжується сертифікатами оригінальності і гарантією надійності від авторитетного виробника.

Переваги співпраці з нами

Консультанти Deltafan нададуть додаткову інформацію та допоможуть оформити заявку на придбання. На сторінках каталогу є докладний опис кожної моделі. Вентиляційні пристрої додатково перевіряють перед відправкою покупцю. Компанія візьме на себе витрати з доставки установки до офісу транспортної компанії.